Природно-заповідний фонд Полтавської області

Banners

GISMETEO: Погода по г.Полтава

Пілайєла прибережна Pylaiella littoralis (L.)Kjellm.

Pylaiella littoralis (L.)Kjellm.

Таксономічна належність: Родина Ектопарпові — Ectocarpaceae..

Природоохоронний статус виду: Рідкісний.

Наукове значення: Вид з обмеженим ареалом, важливий для вивчення питань ареалогії водоростей та альгосозології.

Ареал виду та його поширення в Україні: Характеризується каспійсько–середзем– номорським та аркто–пацифіко–індо– атлантичним ареалом, трапляється біля чорноморських берегів України, Росії, Румунії та в Середземному морі, а також Атлантичному, Індійському, Північно– Льодовитому та Тихому океанах. Чорне море: Одеський регіон; Каркінітська затока. Адм. регіони: Од, Хс, Кр.

Подробнее...

Ектокарпус стручкуватий Ectocarpus siliculosus (Dillw.) Lyngb. var. hiemalis (Crouan ex Kjellm.) Gallardo /= E. hiemalis (Crouan ex Kjellm.)Kjellm./

Ectocarpus siliculosus (Dillw.) Lyngb. var. hiemalis (Crouan ex Kjellm.) Gallardo /= E. hiemalis (Crouan ex Kjellm.)Kjellm./ Таксономічна належність: Родина Ектокарпові — Ectocarpaceae..

Природоохоронний статус виду: Вразливий.

Наукове значення: Рідкісний вид із вузьколокальним ареалом, важливий для вивчення питань ареалогії водоростей та альгосозології.

Ареал виду та його поширення в Україні: Характеризується середземноморським та атлантичним ареалом, трапляється біля чорноморських берегів України, Росії та Туреччини, а також у пн. частині Атлантичного океану (Європа, Пн. Америка). Чорне море: Одеський регіон; Каркінітська затока. Адм. регіони: Од, Кр.

Подробнее...