Природно-заповідний фонд Полтавської області

Banners

GISMETEO: Погода по г.Полтава

Кладостефус кільчастий Cladostephus verticillatus (Lightf.) C. Agardh /= C. spongiosus (Huds.) C. Agardh f. verticillatus (Lightf.) Prud’houme van Reine/

Cladostephus verticillatus (Lightf.) C. Agardh /= C. spongiosus (Huds.) C. Agardh f. verticillatus (Lightf.) Prud’houme van Reine/ Таксономічна належність: Родина Кладостефові — Cladostephaceae..

Природоохоронний статус виду: Рідкісний.

Наукове значення: Вид з обмеженим ареалом, важливий для вивчення питань ареалогії водоростей та альгосозології.

Ареал виду та його поширення в Україні: Характеризується середземноморським та пацифіко–індо–атлантичним ареалом, трапляється біля чорноморських берегів України, Болгарії, Росії, Румунії і Туреччини та в Середземному морі, а також Атлантичному, Індійському та Тихому океанах. Широкобореальний вид. Чорноморські локалітети: Філофорне поле Зернова, Тарханкут– Севастопольський та Керчинський регіони, Пд. берег Криму, окол. м. Ялта, ПЗ «Мис Мартьян ». Адм. регіони: Од, Кр.

Подробнее...

Кладостефус губчастий Cladostephus spongiosus (Huds.) C. Agardh

Cladostephus spongiosus (Huds.) C. Agardh Таксономічна належність: Родина Кладостефові — Cladostephaceae..

Природоохоронний статус виду: Рідкісний.

Наукове значення: Широкобореальний вид з обмеженим ареалом.

Ареал виду та його поширення в Україні: Характеризується диз’юнктивним типом ареалу в Європі, Азії (Грузія), Австралії та на узбережжі Атлантичного і Індійського океанів. Чорне море, Пд. берег Криму (окол. м. Ялта, ПЗ «Мис Мартьян» та біля Кара–Дагу). Адм. регіон: Кр.

Подробнее...