Природно-заповідний фонд Полтавської області

Banners

GISMETEO: Погода по г.Полтава

У Хоролі відкрито перший державний Ботанічний сад

 

16.10.2013
На цю подію з нетерпінням чекали не тільки професійні ботаніки, екологи та природоохоронці. Для всіх хорольців це стало справою честі. Бо саме у старовинному Хоролі у ці чудові дні золотої осені офіційно було відкрито Ботанічний сад. Це перший державний заклад такого рівня в нашій області. Адже він підпорядкований Міністерству екології та природних ресурсів України.
Символічно, що ще 1709 року на Полтавщині, у Лубнах, був закладений перший прообраз Ботанічного саду — «аптекарський город». У Санкт-Петербурзі, а згодом у Москві, з таких установ утворились відомі на весь світ академічний та університетський ботанічні сади.

Подробнее...

Хорольський ботанічний сад

Дата створення - Хорольський ботанічний сад створено Указом Президента України № 1041 від 11.12.2009 року 

Місце розташування - м. Хорол, Полтавська обл. 

Підпорядкування - Міністерство екології та природних ресурсів України .

Площа - 18 га 

Подробнее...

В Райском саду на потеплевшей Полтавщине вырастят финики и бананы

21.07.2010

В городе Хороле, что в Полтавской области, начаты работы по внедрению в культуру открытого грунта экзотических для центральной Украины растений

На днях одна из читательниц «Полтавщины» предположила в комментарии, что пора уже у нас начинать бананы окучивать — такая стоит жара. И, между прочим, она права. Об этом в Украине думают уже на высшем уровне. Даже существует государственная программа интродукции субтропических плодовых культур. И есть люди, которые претворяют ее в жизнь. В том числе — на Полтавщине.

Подробнее...

Ботанічні сади